Invitație Conferință Deschidere Proiect CES – Consolidarea Economiei Sociale

Avem plăcerea de a vă invita la Conferința de lansare a Proiectului CES – Consolidarea Economiei Sociale COD proiect POCU/449/4/16/127794, implementat de U.A.T. Orașul Rupea în parteneriat cu Asociația Grupul De Acțiune Locală Transcarpatică.

Conferința de lansare va avea loc la data de 26 Noiembrie 2019, ora 12:00, la Casa de Cultură a orașului Rupea, Str. Republicii nr. 124, Județul Brașov.

Proiectul are ca scop principal furnizarea sprijinului necesar în vederea înființării și dezvoltării de minim 21 de intreprinderi sociale în Regiunile de dezvoltare Centru, Sud-Muntenia și Nord-Est.

Vă rugăm să confirmați prezența dumneavoastră până în data de 25 noiembrie 2019, la adresa de e-mail contact@primariarupea.ro, persoana de contact Roman Ioana Mădălina – manager proiect.